Vážení návštevníci lesa,
mrzí nás, že obľúbený altánok spolu s ohniskom v lokalite ľudovo nazývanej „Na jame“ už nebude možné využívať. Hoci nás táto situácia neteší, rešpektujeme rozhodnutie vlastníka pozemku a jeho vlastnícke práva.
Uvedomujeme si, že pre obyvateľov Starej Turej a blízkeho okolia bolo toto miesto priestorom na stretávanie a oddych s rodinou a priateľmi pri opekačkách.
Zároveň vám dávame prísľub, že budeme hľadať možnosti, ako vytvoriť nové miesto pre všetkých návštevníkov lesa, kde budete môcť aj naďalej tráviť krásne chvíle v prírode.
Ďakujeme za pochopenie.